top of page
Giysi Koku Kesesi

Giysi Koku Kesesi

469,00₺Fiyat

Giysilerin güzel kokması çok önemlidir. Özellikle kışlık ve yazlık ayırırken kıyafetler uun süre bazen kokusuz kalabilir. Kıyafetlerin güzel kokması için giysi koku kesesi tercih edilmelidir. Kıyafetlerin uzun süre dururken kokması sık sık karşılaşılan bir durumdur. Bu yüzden kıyafetlerin güzel kokmasını herkes ister.

 

 Sunulan giysi koku kesesi sayesinde kıyafetler güzel ve hoş kokacaktır. Bu giysi koku kesesi kıyafetlere bahar serinliği verecektir. Sanki bir ormanda, güzel çiçeklerin bulunduğu bir ortamdan çıkmış gibi olacak tüm kıyafetler. Kıyafetlerin güzel kokması çok önemlidir. Bu kokular tamamen doğal kokulardır. Dolayısı ile kıyafetlerin de doğallıkla kokmasına neden olacaktır.

 

 Giysi koku keseleri sayesinde kıyafetler hiç kokmayacak. Ancak sanki taptaze bir bahar esintisini sizlere getirecektir. Kötü kokmasını engelleyen giysi koku keseleri tam bir kurtarıcıdır.

Bunları da İnceleyebilirsiniz

Ürünlerinde bitkisel içerikleri kullanmaya özen gösteren Madammmerry ürünlerinde hiç bir hayvansal malzeme kullanmamaktadır.