top of page
Nane Uçucu Yağ

Nane Uçucu Yağ

179,00₺Fiyat

Tam bir kurtarıcı olan nane uçucu yağ, birçok rahatsızlığa bire bir çözüm sunmaktadır. Özellikle tam bir doğal ağrı kesici görevini üstlenmektedir. Baş ağrıları, mide, karın ağrılarının hafifletilmesinde etkilidir. Aynı zamanda grip ve nezle gibi hastalıklarında da kullanılmaktadır. Bilinen bir etkisi de zihnin hızlandırıldığıdır.

 

 Nane uçucu yağı son derece doğaldır ve bu yüzden de etkileri daha çabuk yansıtmaktadır. Doğal bir ağrı kesici etkisine sahip olan bu ürün, çok kişi tarafında tercih edilmektedir. Avuca biraz aldıktan sonra istenilen bölgeye masaj yaparak sürülmektedir. Kısa süre içerisinde etkisi görünmektedir.

 

 Nane yağı çok kuvvetli bir yağdır. Nane yağının çok sayıda faydaları vardır. Gribal enfeksiyonlardan, baş ağrısına kadar, ateş düşürmekten cilt sağlığı için çok çeşitli etkileri vardır. Ancak yüze sürüldüğünde biraz su ile karıştırmakta fayda olacaktır. Ateşli hastalıklarda ise nane yağı ayakaltına sürülmektedir.

Bunları da İnceleyebilirsiniz

Ürünlerinde bitkisel içerikleri kullanmaya özen gösteren Madammmerry ürünlerinde hiç bir hayvansal malzeme kullanmamaktadır.