top of page

HAKKIMIZDA

Sektörde yer alan başarılı kozmetik ve bitkisel bakım ürünleri firmalarından biri olan MadammMerry olarak, kısa sürede ciddi bir ilerleme elde ederek sektörde başarılı firmalar arasında yer almaktayız. Yaklaşık 15 yıldır sektörde olmamız ve müşteri odaklı çalışma belirlememiz neticesinde bugünkü başarıyı elde etmiş olmaktayız.

Özellikle son 5 yılda ürün portföyümüz doğal ürünler etrafında oluşmuştur. İlham olarak 1970'li yıllardaki Fransız kadınlarının pürüzsüz ciltlerini ve Türk kadınlarının asilliği kullanan firma bu sayede birçok cilt bakımı ürününü sunuyor.

MadammMerry olarak ürünlerimiz içerisinde birçok farklı çeşit vardır. Harika kokuları ile kolonya seçenekleri oldukça popülerdir. Uyku suyu ürünlerimiz son yıllarda özellikle kadınların yüksek talep gösterdiği ürünlerimiz arasında yer alır. Bitkisel sabunlar ile hem doğal hem de sağlıklı bir temizlik elde edersiniz. Hem doğal olması hem de son derece faydalı olmasından dolayı oldukça fazla kişi tarafından tercih edilir.

Herhangi bir yan etki yapma ihtimali de diğer kimyasal ürünlere göre oldukça azdır. Çok eski zamanlarda yaygın olarak kullanılan eşek sütü sabunu ürünlerimiz de hem popüler olmakta hem de gösterdiği fayda ile kullananların vazgeçilmez ürünü olmaktadır. Çam ağacı sabunu ise erkeklerin de tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Doğal ve bitkisel ürünler dendiğinde elbette masaj ürünleri de akla gelir. MadammMerry olarak sizler için kuru yağ çeşitleri de sunuyoruz. Yaygın olarak masaj salonlarında tercih edilen masaj yağı çeşitleri de son derece popülerdir.

MadammMerry olarak sektöre ilk girdiğimiz günden beri aynı anlayış ve motto ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Temel mottomuz ise “Güzellik Bizim Doğamızda” olarak, güzelliğin ve bakımın aslında doğada saklanan doğal ve bitkisel ürünler ile sağlanabileceğini vurguluyoruz. Zeytin ağaçlarının yağları ile çeşitli çiçek ve bitki esanslarını birleştirerek elde ettiğimiz yağ ve karışımlarla birçok fayda sağlamaya da devam ediyoruz.

Hem kadın hem de erkeklerin tercih edebileceği, insan sağlığına zarar vermeyen, başarılı ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile sizler de cildinize ve kendinize bir iyilik yapın. Özellikle 40 yaş üzerinde cilde bakım yapmak ve yatırım yapmak yaşlanmayı geciktirdiği gibi yaşanabilecek çeşitli rahatsızlıkların ve kırışıklıkların da önüne geçer. Bu yüzden doğal içerikli aromaterapi ürünlerle cildinize bakmaya başlayın, siz de ışıl ışıl görünümünüzle göz kamaştırın. MadammMerry olarak firmamız ve tüm ekip arkadaşlarımız sizler için doğal, kaliteli, güvenilir ve bitkisel olan birçok ürününü üretmeye ve sizlere sunmaya devam edecektir.

Bitkisel Çay ağacı Sabunu
Eşek Sütü Sabunu
hakkımızda
Bitkisel Ürün Mağaza Fotoğrafı
bottom of page