top of page

Akua Marin Taşı Bileklik
Yarı saydam ya da çok az saydam görüntüsü altında hoş bir görsel meydana getiren akua marin taşı günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda en popüler ve sevilen, faydaları üzerinden öne çıkan güçlü bir doğal taştır.

 

Camsı bir parlaklıkta ve açık mavi görüntüsü ile birlikte günümüzde daha çok bileklik şeklinde değerlendirilir. Böylece uyumlu rengi sayesinde farklı kıyafetlerle güzel bir kombin yaratılabilir. Tabii cilde temas etmesi suretiyle sunmuş olduğu sağlık açısından faydalarından da yararlanma olanağı sağlanmaktadır.

 

Akua Marin Neyi Temsil Eder?

 

Binlerce yıldır kullanılan ve köklü bir tarihe sahip olan akua marin taşı özellikle manevi açıdan önemli bir yapıyı temsil etmektedir. Bu durum barış ve mutluluk ile birlikte sevgi olarak ön plana çıkar. Binlerce yıl boyunca dekoratif taş olarak da kullanılan bu özel doğal taş, günümüzde artık bir bileklik şeklinde değerlendirilmektedir.

 

Böylece ciddi temas etmesi suretiyle sağlamış olduğu yararlı olanaklardan faydalanma imkanınız değerlendirilir. Temsil ettiği unsur üzerinden bakıldığı vakit ise sevgi ve mutluluk ile barış gibi önemli yapıları ifade etmektedir. 

Akua Marin Taşının Özellikleri Nelerdir?

 

Camsı bir görünüm kapsamında saydam ya da yarı saydam ve hatta çok az saydam görüntüsü eşliğinde bir yapıya sahip. Aynı zamanda içinde bulunan demir elementi mavi rengini veren yapı olarak öne çıkar. Doğal haliyle ele alındığında Kriter şeklinde küçük ve yuvarlak bir görüntüye sahiptir.

 

Aynı zamanda dayanıklı bir yapısı olduğu için bileklik şeklinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Böylece sunmuş olduğu faydalarından gün boyu yaralanma imkanı sağlanmaktadır. Günümüze çok sevilen ve bileklik ya da farklı biçimlerde kullanılan önemli doğal taşlar içerisinde geliyor.

 

Akua Marin Taşının Faydaları Nelerdir?

 

Özellikle de sağlık açısından sunmuş olduğu birçok fayda kapsamında hem zihinsel hem de fiziksel olarak akua marin taşı önemli bir yer tutar.

 

 - Özellikle de sakinleştirici ve huzur verici bir güce sahiptir.

 - Aynı zamanda cesaret sağlayıcı bir etkisi bulunur.

 - Hem kişideki hem de ortamdaki negatif etkiyi ortadan kaldırır.

 - Hafızanın güçlenmesi konusunda yardımcıdır.

 - Stresi önemli oranda azaltır.

 - Depresyonu azaltır ya da önüne geçer.

 

Görüldüğü şekilde özellikle psikolojik açıdan çok önemli faydaları doğrultusunda kullanması gereken önemli bir doğal taştır.

 

Akua Marin Taşı Nasıl Kullanılır?

 

Bu doğal akua marin taşı özellikle bileklik şeklinde çok fazla tercih edilmektedir. Bu konuda özel olarak hazırlanmış kaliteli malzeme yapısı altındaki bu doğal bileklik taşını kategori üzerinden elde edebilirsiniz.

Comments


bottom of page