top of page

Ay Taşı Bileklik
Ay taşı bileklik estetik görünümü pozitif enerjisi ile çok fazla kişinin tercih ettiği ürünlerden biridir. Özellikle dişil enerjiyi temsil eden taş çeşitlerinden biridir. Kadınlarda hormonların dengelenmesine yardımcı olur. Üstelik ay taşı sakinleştirici özelliği ile bilinen taşlardan biridir.

 

Yengeç burçlarının kullandığı bu taş dişil enerji koruması ve yükseltmesi yapar. Duygusal ilişkilerde sakinlik ve aşk hissi verir. Aynı şekilde bileklik formunda olması bu dişil enerjinin gün boyu korunmasını sağlar. Ay taşı ile yapılan aksesuarların her biri estetik duruşu ile pek çok kişi tarafından tercih edilir.

 

Ay taşı özellikle denge konusunda kişilere fayda sağlar. Pek çok kişi kararsız hissettiği durumlarda hayatının dengesini bulmak için bu taşı kullanır. Astrolojik açıdan olumlu etkiler yaratan bu taş ilişkilerde de sakinleştirici yapısını göstermektedir. Kadın erkek pek çok kişinin kullandığı bu taş son zamanlarda popüler hale gelmiştir.

 

Dişil enerji temsili olarak bilinen bu taş sayesinde kadınlar hormonal rahatsızlıklarını tamamen kendilerinden uzaklaştırmaktadır. Ağrı azaltma özelliği bulunan bu taş migren hastalığı olan kişiler için de en faydalı taşlardan birisi olarak kullanılır. 

Ay Taşı Özellikleri Nelerdir?

 

Ay taşı bileklik tasarımları bulunan sitemiz içerisinde en estetik görünümde ürün çeşitleri de yer almaktadır. Ürünlerin her biri doğal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu şekilde kişiye ve çevreye yaydığı enerjiler de tazelenmektedir.

 

Ay taşı özelliklerinden biri hormonları dengeleme, aşk hayatını canlandırma ve dişil enerjiyi yükseltmektir. Aynı şekilde yengeç burcu taşı olarak da bilinir. Duygusal hislerin öne çıkmasını sağlayan taşlardandır. Sakinleştirici özelliği özellikle sinirli ya da stresli olan kişiler için en faydalı taşlardan biri haline getirmektedir.

 

Ay Taşının Faydaları Nelerdir?

 

Ay taşının pek çok faydası ve görevi bulunmaktadır. Bunlar arasında kişinin hissini dengeleme, kadın hormonlarını düzenleme görevleri yer almaktadır. Aynı şekilde ağrı ve sancıya iyi gelen taş çeşitlerinden biridir. Hem sakinleştirici hem de rahatlatıcı taşlar arasına girmektedir.

 

Spiritüel alanlarda kişiye yeni sezgiler kazandırmaktadır. Kişinin duygusal kararlar almasında net işlevi bulunur. Yaşlanma karşıtı taşlardan biri olarak farklı aksesuarlar üzerinde de kullanılır. Özellikle vücuda olan faydaları arasında kişinin kendisini enerjik hissetmesi ilk sırada gelir.

 

Ay Taşının Kullanım Alanları Nelerdir?

 

 Ay taşının kullanım alanları hem aksesuar hem de doğal şekildedir. Sitemiz tarafından özenle hazırlanan bu ay taşı bileklik çeşitleri de gün içerisinde devamlı kullanım sağlar. Aynı şekilde vücuda gün boyu pozitif enerji yayarak faydalarını arttırır.

Comments


bottom of page