top of page

Bambu Tarak Kullanmanın Saçımıza Etkileri

Sağlıklı uzayan saçlar için düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Saçların sağlıklı biçimde uzamasını destekleyen bambu tarak saç derisini de beslemektedir. Aynı şekilde tarak kullanımı saçların kırılmalarını önlemektedir. Bu nedenle tarak seçimlerinde bambuyu tercih eden kişiler daha sağlıklı bir tarama işlemi gerçekleştirmektedir.

Parlak saç görünümü için bambu tarak kullanımları tavsiye edilmektedir. Saç diplerinden uçlarına kadar bakım yapan bu tarak sayesinde doğal ve estetik görünüm sunan saçlara sahip olmak mümkündür.Bambu Tarak Kullanmanın Saçımıza Etkileri


Saç Derisini Besleyen Bambu Tarak Kullanımı

Saç derisini besleyen bambu tarak kullanımı tarak seçimleri arasında en doğru olanıdır. Tarak seçimlerinde bambuyu tercih eden kişiler saç egzama problemlerinden de kısa süre içerisinde kurtulmaktadır. Saç derisine tedavi etkisi yaratan bambu taraklar saç derisinde bulunan besleyici yağın saç tellerine yayılmasını sağlar.

Üstelik yıpranmış saçlarda etkili olan bu taraklar saçlara parlak görünüm kazandırır. Kabarık saç yapısına sahip olan çok fazla kişi bambu tarak ile saçlarını taramaktadır. Özellikle kıvırcık saçlarda saçın dinginleşmesini sağlayan özelliği mevcuttur.


Saçları Tel Tel Ayıran ve Kırmayan Bambu Tarak

Saç tellerini tek tek ayıran bambu tarak doğal yapısı ile saçları kırmaz. Saç kabarmalarını ya da elektriklenmesini de önler. Diğer taraklara göre saç derisinde kepeklenme sorunlarına yol açmaz. Kalın tarak dişleri sayesinde tüm saç tiplerine uygundur. Ürün saçları koparmadan ayırmayı hedefler. Üstelik hem ıslak hem de kuru saçlarda kullanım sunar.Comments


bottom of page