top of page

Beyaz Kristal Taşı Bileklik
Ortamda bulunan tüm negatif enerjiyi üzerine çeken beyaz kristal taş en değerli taşlar arasına girmektedir. Yüksek bir enerjiye sahip olan bu taş sayesinde kişi kendi fiziksel dengesini de bulmaktadır. Beyaz renkte olan bu taş kristal yapısı ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle bu taş kullanımı ile tasarlanan bileklikler son derece faydalı ürünler arasına girmektedir.

 

Sitemiz içerisinde yer alan beyaz kristal taşı bileklikleri en popüler ürünlerden biridir. Üstelik bu taşlar şansı arttırmada da son derece başarılı ürünlerdir. Beyaz kristal yapısı yüksek enerji aktarımı yapmaktadır. Spiralli kristal bir formda oluşan beyaz kristal taşı bileklikleri doğal taşlar arasında önemli ve özel bir yere sahiptir. Üstelik bu taş pozitif enerjiyi üzerine toplayarak etrafa yaymaktadır.

 

Beyaz kristal taşı ürünleri biyomanyetik olarak enerji aktarımı sağlar. Aynı şekilde tedavi edici taşlar arasında yer alır. Kuvars taşı ailesi içerisinde yer alan bu beyaz kristal taşlar duyguları dengelemede etkilidir. Özellikle sürekli kararsız hisseden kişiler için duygulardan daha emin olmaya yarar. Zihinde konsantrasyonu arttırır. Vücut ile temas ettiği süre boyunca negatif enerjileri etraftan kovar.

 

Beyaz Kristal Taş Özellikleri Nelerdir?

 

Beyaz kristal taş özellikleri son derece geniştir. Kuvars taşı özelliklerinin tamamı bu taşta da görülmektedir. Duygusal geçiş yaşayan kişiler için duyguların dengelenmesine yardımcı olur. Kişinin her daim zinde ve güvende hissetmesinde etkilidir. Hem canlılık hem de güç enerjileri yaymaktadır.

 

Beyin fonksiyonlarının tamamının olumlu çalışmasına yardımcı olur. Vücut ile temas ettiği süre boyunca kişiyi negatif enerjilerden korur. Baş ağrılarını hafifletmeye yarayan en sağlıklı taşlardan biridir. Üstelik konsantrasyon problemi yaşayan kişilere fayda sağlamaktadır. 

Beyaz Kristal Taş Faydaları Nelerdir?

 

Beyaz kristal taş faydaları arasında güç ve farkındalık hislerinin ortaya çıkması ilk sırada yer alır. Özellikle kişi enerji kaybı yaşadığı durumlarda bu taş ile tasarlanan bileklikleri kullanarak enerjisini tazelemektedir. Başka bir deyişle duyguların dengelenmesine de yardımcı olan taş çeşitleri arasına girer.

 

Pek çok taşın yanı sıra kristal formda olması tedavi edici görevleri de sıralamaktadır. Eklem ve kas ağrılarını gidermede başarılıdır. Baş ağrısını zaman içerisinde azaltır. Aynı zamanda migren tedavisi için en önemli kuvars taşı çeşitlerinden biri olarak kullanılır.

 

Beyaz Kristal Taş Nerelerde Kullanılır?

 

Beyaz kristal kuvars taşı bilekliklerde ve süs eşyalarında kullanılmaktadır. Sitemiz tarafından tasarlanan bu taş denge adına oldukça önemlidir. Bileklik olarak hazırlanan bu taşlar hem estetik görünüm sunmakta hem de sağlık oluşturmaktadır.

Comments


bottom of page