top of page

Dekolte Işıltı Yağı Ne İşe Yarar?

Daha genç ve güzel bir görünüm elde edebilmek için günümüzde birçok farklı ürün kullanılmaktadır. Özellikle bu ürünlerin içerisinde dekolte ışığı yağı önemli yer taşıyor. Çünkü cilde doğrudan nüfus etmesiyle beraber hücre onarımını önemli katkı vermektedir.

Bunun yanı sıra ölü hücreleri uzaklaştırarak yeni hücrelerin oluşumuna katkı verir. Daha pürüzsüz ve genç bir cilt elde edebilmek için düzenli olarak dekolte ışığı yağını kullanmak etkilidir. Diğer yandan cildi nemlendirmesi ile beraber kurumasını önlemek için önemli bir katkı verdiğini eklemek mümkündür.


Dekolte Işıltı Yağının Faydaları

Dekolte Işıltı Yağı Faydaları Nelerdir?

Özellikle cansız ve yorgun görünen yüz bölgesi ile cildin farklı bölgelerini parlatmak amaçlı dekolte ışığı yağı önemli yer taşır. Diğer yandan antioksidan etkisi sağlaması ile beraber cildi nemlendirir ve güçlendirir. Ölü hücreleri ortadan kaldırır ve hücre onarıma katkı sağlarken yeni hücre oluşumuna destek verir. Özellikle cildin kurumasını önleyerek düzenli olarak nemli kalmasına fırsat verdiğini söylemek gerekir.


Dekolte Işıltı Yağı Kullanımı

Basit kullanımı ile beraber gün içerisinde düzenli olarak dekolte ışığı yağını kullanmak mümkündür. Bu konuda avuç içine bir miktar döktükten sonra, avucu ıslatarak ilgili bölgeye nazikçe bir şekilde sürmek yeterlidir.

Bu durum cildin birçok farklı bölgesi için ele alınabilir. Aynı zamanda yüz bölgesine de yine kullanım imkanı verdiğini söylemek mümkündür. Özellikle saç ve dekolte bölgesi ile birlikte cildin hassas noktalarında değerlendirme şansı verir.

Comments


bottom of page