top of page

Ferahlatıcı Kolonyalar

Kolonya çeşitleri günümüzde en çok kullanılan ürün kategorisinde yer almaktadır. Her bir kolonyanın içeriği farklıdır. Hoş kokuları ile kişiyi iyi hissettiren bu kolonyalar aynı zamanda antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Bakteri ve mikrop oluşumuna karşı savaşa kolonya cildi kurutmadan temizlik sunar.

Ferahlık arayanlar için limon kolonyası, mandalina kolonyası ve yetiş çay kolonyası çeşitleri hazırlanmıştır. Her bir kolonya son derece hoş kokulu ve etkili ürünlerdir. Taze koku ve temiz bir alan isteyenler için ferahlatıcı kolonyalar kozmetik sektörünün başında yer almaktadır.


Ferahlatıcı Kolonyalar

Yeşil Çay Kolonyası

Yeşil çay kolonyası parfümleri geride bırakacak bir kokuya sahiptir. Muhteşem kokusu ve eşsiz ahengi ile çok fazla kişinin tercih ettiği ürünlerden biridir. Meyve notaları ile süslenen bu kolonya kişinin dingin hissetmesini sağlamaktadır. Yeşil çay kolonyasının sakinleştirici görevi de bulunmaktadır.

Bağımlı olacağınız bu koku ile harika diyarlara yolculuk yapmak mümkün. İçeriği tamamen doğal bileşenler ile hazırlanan yeşil çay kolonyası günümüzde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Yumuşak kokusu ve tamamen doğal yapısı sayesinde günün her anı kullanmak mümkün hale gelmektedir.Mandalina Kolonyası

Mandalina kolonyası en sevilen koku çeşitlerinden biridir. Hem taze hem de canlandırıcı etkisi bulunan bu ürün özel tasarlanan şişesi ile daha kaliteli görünüme sahiptir. Ferahlık arayanlar için tavsiye edilen mandalina kolonyası narenciye kokularının en üst seviyesidir.

Meyve kokusunu hissedebileceğiniz bu ürün aynı zamanda bakterilerden de arındırmaktadır. Şişe tasarımı modern olan bu kolonya her an yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerden biridir. Gün içerisinde kullanım için tasarlanan bu ürün ruhun dinginleşmesini sağlayarak sinir ve stresten kişiyi uzaklaştırmaktadır.


Limon Kolonyası

Limon kolonyası klasik kolonya çeşitlerinden biridir. Hafif kokusu ve etkisi sayesinde herkesin vazgeçemeden kullandığı ürünlerin başında yer almaktadır. Hijyen açısından da en çok tercih edilen kolonyalardan biridir. Serinletici kokusu tüm gün tazelik hissi bu ürünler mevcuttur.

Ortam hijyenine ve el temizliğine önem veren kişiler düzenli olarak limon kolonyası kullanmaktadır. Hijyenik gücü ile beraber muhteşem tasarım şişesi de kullanımı pratik hale getirmektedir. Ürün tamamen doğal bileşenler kullanılarak özel hazırlanmıştır.Comments


bottom of page