top of page

Dekolte Işıltı Yağı Nedir?

Vücudun birçok bölgesinde kullanılan ve nemlendirici olarak cildi sağlıklı hale getiren farklı ürünler bulunmaktadır. Onlardan biri olarak ise dekolte ışıltı yağı ön plana çıkıyor. Özellikle son dönemlerde içerdiği bitkisel yapısı ve doğallığı ile birlikte önemli yer taşıdığını söylemek mümkün olur.

Cildin daha genç ve pürüzsüz hale gelmesine, korumasına ve hücre yenilemesine imkan veren ayrıcalığa sahip olduğuna eklemek gerekir. Kolay kullanımı ile birlikte her cilde uygun şekilde değerlendirilen bir özel bir üründür.


Dekolte Işıltı Yağı

Dekolte Işıltı Yağı Nedir?

Dekolte bölgesinde kullanıma uygun olan çok amaçlı doğal yağ dekolte ışıltı yağı olarak ifade edilmektedir. Özellikle cildin daha pürüzsüz ve genç hale gelmesine, kuru ciltleri nemlendirmeye yaradığını söylemek mümkündür. Hücre yenilemesine imkan tanırken ölü hücreleri ciltten uzaklaştıran bir yapıya sahiptir. Ayrıca ilgili bölgede zayıflama imkanı vererek dekolte kısmının daha diri ve etkili görünmesine olanak sağlar.

Özel bitkisel ürünlerle hazırlanmış ve tamamen doğal bir yapı altında kullanılan yağ türüdür. Özellikle çok kuru ciltler için kullanılır ve nemlendirici bir etki oluşturur. Üstelik bütün farklı cilt çeşitleri için kullanım imkanı verir.


Dekolte Işıltı Yağı Nerelerde Kullanılır?

Başta dekolte bölgesi olmak üzere bu ışıltıyı vücudun birçok farklı noktasında kullanılabilir. Bunlar basen ve bacak ile birlikte kolların yanı sıra yüz bölgesinde de kullanım imkanı vermektedir. Böylece cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine imkan tanıdığını söylemek mümkün. Kuru cildi nemlendirir ve cildi birçok farklı dış etmene karşı korur.
Comments


bottom of page